برگزاری اولین مجمع عمومی اعضای هیئت دانش آموزی اخلاص

مقام معظم رهبری امام خامنه ای مد ظلّه العالی: هیچ کاری در دنیا بدون تشکیلات پیش نمی رود.

با عنایت به فرمایشات رهبر عزیزمان امام خامنه ای مد ظلّه العالی به منظور جلب مشارکت نهادینه و هویت بخشیدن به فعالیت های جمعی جوانان در زمینه های فرهنگی، علمی، فضای مجازی و …، موسسه فرهنگی آموزشی امام حسین علیه السلام از اردیبهشت ماه 1398 اقدام به تأسیس هیئت دانش آموزی اخلاص نموده است.

در روز پنج شنبه 9 آبان 1398، اولین مجمع عمومی اعضای هیئت دانش آموزی اخلاص، با حضور مسئولین محترم موسسه در مشهد و شهرستان ها، مدیران گرامی، معاونین محترم پرورشی و دانش آموزان عزیز شورای مرکزی هیئت در مدارس از ساعت 9 صبح الی 12:40 در حسینیه ی سیدالشهداء علیه السلام برگزار گردید.

تلاوت آیات نورانی کلام وحی، همخوانی سرود جمهوری اسلامی، زمزمه ی صلوات خاصه ی امام رضا علیه السلام و عرض ارادت به امام مهربانی ها، قرائت دکلمه و پخش کلیپ فرهنگی با موضوع «کار و فعالیت های تشکیلاتی» از ویژه برنامه های این مراسم بود.

در این مراسم دانش آموز عزیز جناب آقای محمدامیر هروی به عنوان عضو هیئت رئیسه دررابطه با بصیرت و بینش تشکیلاتی، تقویت مطالعه و سیر مطالعاتی، توانمندی دانش آموزان در تشکل و غرّه نشدن به القاب و عناوین صحبت نمودند.

در ادامه جانشین محترم مدیر عامل موسسه، دررابطه با افزایش حس مسئولیت پذیری، سعه ی صدر، افزایش سطح سواد رسانه، نظم در کار گروهی و تشکیلاتی ، عشق و اخلاص در عمل، قرار دادن سیر مطالعاتی در برنامه ی روزمره و … توضیحاتی را ارائه نمودند.

همچنین ایشان اهداف و برنامه های هیئت دانش آموزی اخلاص را بیان نمودند.

در ادامه دانش آموز عزیزمان سرکار خانم نفیسه بنده ئی و جناب آقای محمدامیر هروی در جایگاه هیئت رئیسه قرار گرفتند و توضیحات لازم جهت معرفی کاندیداها و برگزاری انتخابات را ارائه نمودند.

پس از معرفی کاندیداها در هر کمیته، انتخابات اعضای شورای مرکزی برگزار گردید و پس از شمارش آرا و تأیید هیئت رئیسه، دانش آموزان عزیزمان خانم ها

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

مسئولیت

1

سیده مائده حسینی

رئیس

2

فاطمه سادات سیدی

نائب رئیس

3

سارا رهنمافر

کمیته فرهنگی

4

نگین شمسه توکلی

کمیته علمی

5

حدیث ریاحی

کمیته رسانه و فضای مجازی

و آقایان

ردیف

نام و نام خانوادگی

مسئولیت

1

حمیدرضا رجبی

رئیس

2

مصطفی قربانی

نائب رئیس

3

محمدامین امرائی

کمیته فرهنگی

4

سجاد قائنی نژاد

کمیته علمی

5

محمد احمدی خامسی

کمیته رسانه و فضای مجازی

 

 

 

به عنوان اعضای شورای مرکزی هیئت دانش آموزی اخلاص انتخاب شدند.

اقامه ی نماز جماعت ظهر و عصر و اهداء هدیه فرهنگی دو کتاب با عناوین «شرحی بر بیانیه گام دوم انقلاب» و «کار باید تشکیلاتی باشد» به میهمانان محترم از دیگر برنامه های این مراسم بود.

شایان ذکر است دانش آموزان عزیزمان خانم ها

ردیف

نام و نام خانوادگی

مسئولیت

1

زینب برات زاده

رئیس

2

فاطمه سادات سیدی

نائب رئیس

3

نگین شمسه توکلی

کمیته فرهنگی

4

سیده عارفه حسینی

کمیته علمی

5

ساجده شیردل

کمیته رسانه و فضای مجازی

 

 

به عنوان اعضای شورای آموزشگاه، در این جلسه حضور داشتند و دو دانش آموز عزیزمان خانم ها فاطمه سادات سیدی و نگین شمسه توکلی به عنوان اعضای شورای مرکزی هیئت اخلاص انتخاب شدند.

این موفقیت را به دانش آموزان عزیزمان تبریک عرض می نماییم.

تداوم همت، موفقیت، سعادت و سربلندی شما را از درگاه حضرت سبحان آرزومندیم.


امتیاز شما به این محتوای آموزشی ؟ جمع امتیاز 0/20