برگزاری بیست و یکمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی

مدرسه محیط تمرینی فعالیت های علمی و اجتماعی است; محیطی که در آن دانش آموزان مهیّای ورود به جامعه ی بزرگ آینده می شوند. ایجاد زمینه مشارکت اجتماعی از وظایف نظام آموزشی است و بخش بزرگی از مهارت های زندگی آنان است.

با توجه به امر مشارکت دانش آموزان در امور مدرسه و ضرورت بکارگیری استعدادهای آنها در بهره وری بیشتر از امکانات و تسهیل در حسن اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی از طریق واگذاری مسئولیت به دانش آموزان، در روز سه شنبه اول آبان ماه 1397، بیست و یکمین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی همزمان با مدارس سراسر کشور راس ساعت 9 صبح با آیات نورانی کلام وحی و با حضور اعضای ستاد برنامه ریزی و پشتیبانی و نظارت بر فعالیت های شورای دانش آموزی ؛مدیریت محترم آموزشگاه سرکار خانم ملائکه، نماینده دبیران سرکار خانم نیرومند و معاون و مربی پرورشی برگزار گردید.

دانش آموزان عزیزمان با شور و اشتیاق وصف ناپذیر پای صندوق آرا حاضر شده و از بین 22 کاندیدای معرفی شده به یازده کاندیدای مورد نظر خود رأی دادند.

امیدواریم به یاری خداوند متعال در راه اعتلای کشور عزیزمان ایران همواره پیروز و سربلند باشیم.

از همراهی همکاران محترم خانم ها کریمی، ابراهیمی و شعبانی و معاونین محترم آموزشی و دانش آموزان عزیزمان خانم ها نگین شمسه توکلی، سارا پرداختی، سارا آهنگری و نگار دهقان که در کادر اجرایی برگزاری انتخابات هستند، کمال تقدیر و تشکر را داریم .

 

جهت مشاهده آلبوم تصاویر اینجا کلیک نمایید.


امتیاز شما به این محتوای آموزشی ؟ جمع امتیاز 0/20