برگزاری دهمین جلسه ی هم اندیشی مدیریت محترم و کادر اجرایی

در روز چهارشنبه 10 مهر ماه 1398، دهمین جلسه شورای هم اندیشی، با حضور مدیریت محترم آموزشگاه و کادر اجرایی، در محل اتاق مدیریت برگزار گردید.

ابتدای جلسه مدیریت محترم؛ سرکار خانم ملائکه ضمن سلام و خداقوت ، ایام ماه صفر را تسلیت گفتند و از همکاران خواستند که گزارشی از اقدامات انجام شده در هر حوزه در اولین هفته ی سال تحصیلی جدید را به صورت مختصر بیان نمایند.

پس از ارائه ی گزارش کار همکاران محترم، سرکار خانم ملائکه ضمن تشکر از اقدامات انجام شده، بر تکریم ارباب رجوع، تأکید نمودند و از همکاران خواستند در تمامی مراحل اجرایی جشنواره ی علمی پژوهشی تا ثریا حداکثر همیاری و همکاری لازم را داشته باشند.

در ادامه ایشان بر اجرای کامل طرح تلاوت روزانه ی قرآن کریم در کلاس ها و همچنین دعوت دانش آموزان عزیز و دبیران ارجمند به حضور باشکوه در نماز جماعت تأکید نمودند .

سپس درباره ی تعیین روز صبحگاه ویژه ی پایه ی دوازدهم توافق حاصل شد تا بدین طریق در روزهای چهارشنبه، مراسم صبحگاه ویژه ی دانش آموزان عزیز پایه ی دوازدهم با حضور مدیریت محترم و معاونت محترم پایه در محل نمازخانه برگزار گردد.

پیگیری درخصوص برگزاری آزمون های مجازی توسط معاونین محترم آموزشی و ارائه ی گزارشی مختصر درباره ی راه اندازی اولیه ی سایت تا ثریا آخرین موارد مطرح شده در این جلسه بود.

این جلسه با ذکر صلوات بر پیامبر اکرم(ص) و خاندان مطهر ایشان خاتمه یافت.


امتیاز شما به این محتوای آموزشی ؟ جمع امتیاز 0/20