برگزاری صبحگاه ویژه ی بیست و یکمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی

و امرهم شوری بینهم و شاورهم فی الامر …

شورای دانش آموزی ، به عنوان یکی از ارکان مهم تصمیم گیری در مدرسه مطرح است و با توجه به اهمیت و نقش مهم آن در فرایند تصمیم سازی و تصمیم گیری ، بر خود لازم دانستیم جهت حضور فعال دانش آموزان در این فرایند مهم و تأثیر گذار در فعالیت های فرهنگی و آموزشی، در روز سه شنبه یکم آبان ماه 1397 ، مراسم صبحگاه ویژه ای متناسب با این روز بزرگ برگزار نماییم.

برنامه صبحگاه در روز با تلاوت آیات روحبخش کلام الله مجید توسط دانش آموز عزیز خانم نفیسه صالحی آغاز گردید. در ادامه با به اهتزاز درآمدن پرچم سه رنگ کشور عزیزمان ایران، توسط گارد پرچم ، دانش آموزان عزیزمان باری دیگر با هم پیمان بستند تا پای جان ، در راه آرمان های این انقلاب بایستند.

در ادامه پس از قرائت پیام شوراهای دانش آموزی توسط مسئول بسیج آموزشگاه سرکار خانم زینب برات زاده، معاون پرورشی آموزشگاه ضمن اشاره به اهداف و نقش مهم شورای دانش آموزی در پیشبرد اهداف فرهنگی و آموزشی ، اسامی 22 کاندیدای نهایی بیست و یکیمن دوره انتخابات را اعلام و از دانش آموزان خواستند تا با دقت هرچه تمام تر و با اشتیاق در این انتخابات شرکت نموده و گامی مهم در عرصه ی مشارکت جویی و کار گروهی بردارند.


امتیاز شما به این محتوای آموزشی ؟ جمع امتیاز 0/20