تکمیل فرم استعدادیابی دانش آموزان در فعالیت های فرهنگی پرورشی

مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) : به شما جوان های عزیز عرض می کنم که هوش وافر و استعداد بالا یک ثروت معنویِ بی بدیل و یک سرمایه است. مثل همه ی سرمایه های دیگر، از این سرمایه اولاً باید استفاده بشود – چون سرمایه اگر راکد بماند، بودن و نبودنش یکسان خواهد بود – ثانیاً باید سرمایه در جهت صحیح به کار گرفته شود.

به منظور برنامه ریزی فعالیت های فرهنگی- پرورشی و پیگیری این امور در طول سال تحصیلی و با هدف شناسایی استعدادها و توانمندی های دانش آموزان جهت شرکت در مسابقات و جشنواره های فرهنگی، پرورشی، پژوهشی و ورزشی، از روز 4 مهرماه 1398، مربی محترم پرورشی؛ سرکار خانم لطفی ضمن حضور در کلاس های پایه های دهم و یازدهم، پس از معرفی و توضیح فعالیت های فرهنگی و پرورشی؛ اعم از هیئت دانش آموزی اخلاص، مسابقات قرآن و عترت، جشنواره علمی پژوهشی تا ثریا، یادواره یاران شیدایی، مسابقات سرود و تئاتر و …، فرم ثبت اطلاعات و استعدادیابی را به دانش آموزان عزیز تحویل دادند.

شایان ذکر است فرم ها بررسی خواهد شد و از دانش آموزان علاقمند جهت اجرای برنامه ها و شرکت در مسابقات فرهنگی و هنری دعوت به عمل خواهد آمد.


امتیاز شما به این محتوای آموزشی ؟ جمع امتیاز 11.2/20