قرائت بیانیه به مناسبت یوم الله نهم دی ماه توسط مسئول بسیج آموزشگاه دانش آموز زینب برات زاده

به مناسبت فرارسیدن یوم الله نهم دی ماه، در روز یک شنبه 9 دی 1397، قبل از آغاز امتحان نگارش پایه دهم، بیانیه ای توسط مسئول بسیج آموزشگاه دانش آموز زینب برات زاده قرائت گردید و بار دیگر دانش آموزان عزیزمان در روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، با ولی فقیه زمان امام سید علی خامنه ای تجدید عهد و پیمان نمودند.

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت رشید ایران اسلامی در چهار دهه حیات پربرکت نظام جمهوری اسلامی، روزهای تلخ و شیرین گوناگونی را تجربه کرده است. به موازات هر دسیسه و تقابل دشمنان آشکار و پنهان با این انقلاب ، مردم مومن و سلحشور ایران اسلامی باتوجهات حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و راهبری و اشاره ولی فقیه زمان تحت رهبری های امام خمینی(ره) و حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای و با بصیرت انقلابی تمام توطئه ها را ناکام ساخته اند.

یوم الله نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و روز تجدید بیعت با ولی زمان، یک زلزله سیاسی برای مستکبرین عالم و در رأس آنها آمریکای جنایتکار بود.

حماسه عظیمی که وحدت، همدلی و وفاداری ملت ایران نسبت به انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) را به عرصه ظهور رساند و چشم همه مردم جهان را به اقتدار بی‌مثال جمهوری اسلامی ایران گشود.

فتنه خرداد 88 از یک توهم انتخاباتی شروع شد، جماعتی فضای آرام کشور را ملتهب کردند و با اهانت به عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) با سوت و کف و برهم زدن دسته‌های عزاداری، اصول اعتقادی مردم را مورد اهانت قرار دادند. آنچه در این خرداد پرهیاهو رخ داد سناریوی از پیش تعیین شده ی ایادی استکبار جهانی بود، لکن ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی با خروش خود در نهم دی ماه باب فتنه را بستند و به ندای أین عمار رهبر و مولایشان لبیک سردادند.

ما دانش آموزان دبیرستان امام حسین (ع) در نهمین سالگرد حماسه ماندگار نهم دی ماه، بار دیگر بیعت خود را با مقام عظمای ولایت حضرت امام سید علی خامنه ای ( مد ظله العالی )، امام راحل (ره) ، شهدای دوران دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای مظلوم فتنه 88 تجدید نموده و عهد می‌بندیم با اطاعت از ولی فقیه زمان امام سید علی خامنه ای به رسالتی که بر دوش داریم پایبند بوده و هرگز اجازه نخواهیم داد ذره‌ای در مسیر اهداف والا و مقدس نظام جمهوری اسلامی، خللی ایجاد گردد.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته.


امتیاز شما به این محتوای آموزشی ؟ جمع امتیاز 0/20