گرامیداشت روز بسیج دانش آموزی و نوجوان

مقام معظم رهبری امام خامنه ای مد ظله العالی: بسیج به معنی حضور و آمادگی در همان نقطه ای است که اسلام و قرآن و امام زمان ارواحنا له الفداء و این انقلاب مقدس به آن نیازمند است.

 

بسیج دانش آموزی، یک نهاد آموزشی است که با برنامه های مدون و ایجاد پایگاه های علمی سعی دارد گام موثری در ارتقای توان علمی دانش آموزان داشته باشد.

بسیج عبارت است از تشکیلاتی که در آن، افراد به یک مجموعه ی عظیم و منسجم، به یک مجموعه ی آگاه، متعهد، بصیر و بینای به مسائل کشور و به نیاز ملت، تبدیل می شوند.

مجموعه ای که دشمن را بیمناک و دوستان را امیدوار و خاطرجمع می کند. معنای بسیج این است.

در روز چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸، به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت دانش آموز بسیجی محمدحسین فهمیده و هفته ی بسیج دانش آموزی و آغاز ماه ربیع الاول، ویژه برنامه ای توسط دانش آموزان بسیجی این آموزشگاه برگزار گردید.

مراسم با تلاوت آیات نورانی کلام وحی توسط دانش آموز عزیزمان خانم سیده عارفه حسینی آغاز شد.

پس از زمزمه ی صلوات خاصه ی امام رضا علیه السلام، مسئول بسیج آموزشگاه دانش آموز عزیزمان سرکار خانم زینب برات زاده در رابطه با تشکل بسیج دانش آموزی و نحوه ی فعالیت در آن صحبت نمودند و بیانیه ی بسیج دانش آموزی را قرائت نمودند.

فضاسازی آموزشگاه و برپایی نمایشگاه عکس و پوستر با عنوان “شکوه پایداری” و با موضوع ” فعالیت های بسیج دانش آموزی ” و پخش سرودهای زیبا با مضمون بسیج، از ویژه برنامه های گرامیداشت این روز عزیز بود.


امتیاز شما به این محتوای آموزشی ؟ جمع امتیاز 1/20